O NÁS

Jsme tu
pro naše klienty

Specializujeme se na rodinné finance

Naše cesta ve světě financí začala v roce 2010 s jasným cílem seznámit klienty s tím, jak finanční produkty fungují a jaký pro ně mají význam a vliv. S naší pomocí jsme jim dokázali zajistit jejich životní úroveň při nenadálých situacích, které by je mohli v životě potkat.
Díky tomu jsme našim klientům ukázali, že navzdory předsudkům je finanční poradenství skvělá služba s obrovskou přidanou hodnotou pro každého klienta.

Uvědomujeme si, že pro každého klienta je výhodné něco jiného a proto vytváříme řešení zcela na míru jeho životní situaci. Stávající produkty procházejí přes analytickou kontrolu, abychom ověřili jejich kvalitu a správnost při zařazení do portfolia. Většina společností zabývající se finančním poradenstvím spíše prodává, než radí. Bezhlavě přijímají nové poradce, bez ohledu na jejich kvalitu a na klienty už moc nemyslí.Proto jsme v tomto ohledu velmi důslední a vždy očekáváme od klienta zpětnou vazbu, jak byl s prací poradce spokojený.

Zlepšujeme své schopnosti a dovednosti

Díky špičkové analytické podpoře našeho partnera Broker Trust, máme vždy aktuální informace o dění na trhu. Proto vždy můžeme našim klientům nabídnout to nejmodernější řešení jejich problému.

Každý nový člen našeho týmu musí projít dvoukolovým výběrovým řízením a obstát v tříměsíční zkušební lhůtě, kde nabývá teoretické i praktické znalosti oboru. V době tří měsíců se poradce intenzivně připravuje na všechny nutné certifikace u České národní banky, odborné zkoušky od VŠFS a certifikáty od evropské společnosti EFPA.

Odborné zkoušky od VŠFS

Certifikáty pro finanční profesionály

Největší poolový partner v ČR

Jak pracujeme?

Nejme vázáni na žádnou banku ani pojišťovnu. Můžeme tak radit zcela objektivně.
Díky tomu vyřešíme vaše přání a požadavky přímo na míru vaší finanční situaci.​

Analýza

Zjistíme informace o vašich potřebách a cílech.

Poradenství

Navrhneme vám konkrétní řešení produktů na míru.

Servis

Postaráme se o vás v případě řešení škod, aktualizaci smluv, či nové životní situace.

Otázky a odpovědi

Máte otázky?
Sepsali jsme nejčastější dotazy ze strany klientů, které by vám mohli také zajímat.

Děkujeme za vaší důvěru!

 • J. Jírů
  Dřív jsem měla velice nevýhodný úvěr a pan poradce mi ho refinancoval za výhodnější podmínky. Dnes platím míně a jsem za to velice ráda. Je jednoduché někomu naletět, ale potkat opravdu někoho, kdo vám vše řekne tak jak to je a nesnaží se na Vás mermomocí vydělat, těch je málo. Proto jsem za to velmi vděčná.
  J. Jírů
  České Budějovice
 • J. Kosobud
  Před třemi lety jsme chtěli stavět rodinný dům, ale nevěděli jsme vůbec jak na financování. Jak se žádá, jaké jsou sazby, co je potřeba a podobně. Proto jsme byli moc rádi, že nám s tím někdo pomohl a vyjednal podmínky za nás. Se vším jsme byli seznámeni dopředu. Do banky jsme šli jen na podpis úvěru. Dále jsme s poradcem v pravidelném kontaktu a řešíme další situace. To víte, když už je rodina, tak těch věcí je moc. Toto nám vyhovuje, protože si s tím nemusíme dělat tolik starosti a máme si s kým pohovořit.
  J. Kosobud
  Skalice nad Lužnicí
 • M. Folková
  Poradce se o nás stará už mnoho let a můžu jen chválit. Když nám v bytě praskla voda za vanou, tak jsem byla velice ráda, že jsem měla v zádech někoho, kdo škodu vyřídil vesměs za mě. Teď se stará i o mojí dospělou dceru a jsme obě spokojeni.
  M. Folková
  Tábor
 • P. Molková
  Dnes už bydlíme, ale cesta k vysněnému domu nebyla jednoduchá. Jsme rádi, že jsme mohli spolupracovat právě s poradcem, který nám pomohl a vysvětlil vše potřebné. Bydlí se nám krásně a i bezpečně, protože jsme dobře pojištěni a víme, že kdyby se něco přihodilo, tak můžeme na našeho poradce vždy obrátit. Dnes už nejezdí na formální schůzku, ale spíš na návštěvu.
  P. Molková
  Myslkovice
 • P. Křivánek
  S finančními službami jsem velice spokojený. Vše se nese v přátelském duchu a vím, že mě nikdo do ničeho netlačí. Pokud nastane nějaký dotaz nebo škodná událost. Vím, že dostanu po telefonu potřebnou radu a následný servis při řešení problému.
  P. Křivánek
  Tábor

Zastavte se
na kávu

Nastala ve vašem životě nějaká změna nebo potřebujete poradit s produktem pro vaši lepší budoucnost?