KARIÉRA

Pojďte
pracovat s námi

KARIÉRA V NAŠEM TÝMU

Rádi vás uvítáme mezi nás

Finanční specialista

Pojďte i vy každý měsíc pomoci lidem k vysněnému bydlení, našetřit dětem na studium nebo ochránit jejich rodinu. Na práci u nás je skvělá pestrost a neustálý kontakt s klienty. Tato pozice vyžaduje ochotu nést odpovědnost, neustále se rozvíjet a zlepšovat své své dovednosti.

Očekáváme

Pracovitého a komunikativního kolegu s maturitou, vášní pro obchod a ochotou dále se vzdělávat. Zodpovědnou a samostatnou osobnost se spoustou energie, tahem na branku a touhou odvádět dobrou práci.

Náplň práce

Poskytování bankovních a finančních služeb stávající i nové klientele a následná správa klientského kmene. Kompletní a samostatná práce s klienty spojena s administrativní činností.

Nabízíme

Práci na živnostenský list, zázemí renomované společnosti, příjemný kolektiv, moderní pracovní prostředí, vzdělávání v oblasti financí a obchodu, pestrou činnost napříč celým finančním trhem a možnost profesního růstu s nadstandardním finančním ohodnocením.
Zaujala vás tato pozice? Pokud ano, tak vyplňte kontaktní formulář a přiložte svůj aktuální strukturovaný životopis.

Chci být součástí týmu

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Děkujeme za vaší důvěru!

    • J. Jírů
      Dřív jsem měla velice nevýhodný úvěr a pan poradce mi ho refinancoval za výhodnější podmínky. Dnes platím míně a jsem za to velice ráda. Je jednoduché někomu naletět, ale potkat opravdu někoho, kdo vám vše řekne tak jak to je a nesnaží se na Vás mermomocí vydělat, těch je málo. Proto jsem za to velmi vděčná.
      J. Jírů
      České Budějovice
    • J. Kosobud
      Před třemi lety jsme chtěli stavět rodinný dům, ale nevěděli jsme vůbec jak na financování. Jak se žádá, jaké jsou sazby, co je potřeba a podobně. Proto jsme byli moc rádi, že nám s tím někdo pomohl a vyjednal podmínky za nás. Se vším jsme byli seznámeni dopředu. Do banky jsme šli jen na podpis úvěru. Dále jsme s poradcem v pravidelném kontaktu a řešíme další situace. To víte, když už je rodina, tak těch věcí je moc. Toto nám vyhovuje, protože si s tím nemusíme dělat tolik starosti a máme si s kým pohovořit.
      J. Kosobud
      Skalice nad Lužnicí
    • M. Folková
      Poradce se o nás stará už mnoho let a můžu jen chválit. Když nám v bytě praskla voda za vanou, tak jsem byla velice ráda, že jsem měla v zádech někoho, kdo škodu vyřídil vesměs za mě. Teď se stará i o mojí dospělou dceru a jsme obě spokojeni.
      M. Folková
      Tábor
    • P. Molková
      Dnes už bydlíme, ale cesta k vysněnému domu nebyla jednoduchá. Jsme rádi, že jsme mohli spolupracovat právě s poradcem, který nám pomohl a vysvětlil vše potřebné. Bydlí se nám krásně a i bezpečně, protože jsme dobře pojištěni a víme, že kdyby se něco přihodilo, tak můžeme na našeho poradce vždy obrátit. Dnes už nejezdí na formální schůzku, ale spíš na návštěvu.
      P. Molková
      Myslkovice
    • P. Křivánek
      S finančními službami jsem velice spokojený. Vše se nese v přátelském duchu a vím, že mě nikdo do ničeho netlačí. Pokud nastane nějaký dotaz nebo škodná událost. Vím, že dostanu po telefonu potřebnou radu a následný servis při řešení problému.
      P. Křivánek
      Tábor