SLUŽBY

Kvalitní produkt
je základ

Staráme se o klienty

Pro naše klienty srovnáváme všechny finanční produkty, které jsou na trhu a vybereme pro ně ten nejlepší.
Díky naší dlouholeté spolupráci s různými finančními institucemi získáme pro klienty výhodnější podmínky a mohou využívat exkluzivní produkty v pojištění i investicích.
Vaše přání a požadavky vyřídíme přímo na míru vaší finanční situaci.​

Financování bydlení

Dosáhnout vlastního bydlení bez hypotéky je v dnešní době velmi těžké. Můžete si o úvěr zažádat ve své bance, ale pomalu zjistíte, že každá banka má jiné podmínky. Rozdíly jsou v parametrech získání úvěru, následného čerpání, ale i v možnosti předčasného splacení. Jakmile objevíte bankovní džungli, budete rádi, když se budete moc obrátit na nás, abychom vám pomohli se v problematice zorientovat. Úvěr není jen o sazbě, ale také o dalších produktech, které vám v bance budou nabízet.

Vždy se snažíme kombinovat úvěr s tvorbou rezervy. Díky našemu modelu se vám postaráme o případné problémy se splácením nebo vám ukážeme, jak mít nulové úroky.

Strašák jménem LTV

LTV je hodnota, která určuje parametry, na jejichž základě poskytne hypoteční banka žadateli hypotéku. Přesněji, kolik vám banka půjčí vzhledem k ceně nemovitosti, kterou dáváte do zástavy. LTV jako poměr výše poskytnuté hypotéky k hodnotě zastavené nemovitosti bývá v různé výši. Podle vypočteného LTV určuje banka maximální výši hypotéky, kterou klientovi poskytne, ale současně i výšku úrokové sazby.

Nejčastěji poskytovaná výše LTV od hypotečních bank 80%
Kde vzít zbylých 20% kapitálu?
S tím vám poradíme!

Tvorba finanční rezervy

Je velký rozdíl mít a nemít finanční rezervu. Život je někdy nevyzpytatelný a mohou nastat nestandardní životní situace od nemocí přes ztrátu zaměstnání nebo nutné opravy, které nepočkají. Proto vám může dávat pocit klidu a připravenosti finanční rezerva. Nejedná se pouze o momenty starostí, ale také o radosti. Koupě auta, nové sedačky do obýváku, domácího spotřebiče. Vždy je lepší tyto věci kupovat z naspořených peněz, než si brát krátkodobý úvěr.

Jsme tady proto, abychom vám ukázali, jak s rezervou pracovat, jak jí zhodnotit a mít pod kontrolou. Považujeme za důležité, abyste si mohli sami sledovat vývoj naspořených peněz a v případě nutnosti si peníze rychle převedli na váš účet a mohli s rezervou pracovat.

Zajištění rizik

Bez peněz to nejde, to všichni víme. Základním kamenem pro zajištění příjmu je pevné zdraví. Ale co když nastane situace, kdy nebudete moci chodit do práce a vydělávat? Pak se budete muset opřít buď o finanční rezervu nebo o zdravotní pojištění. Určitě nechcete vybírat své naspořené prostředky z rezerv, které spoříte třeba na rekonstrukci nebo na důchod. Ukážeme vám, jak zajistit své potřeby tak, abyste mohli být v klidu v případě úrazu nebo nemoci.

Studujeme pojistné podmínky, protože ty malá písmena ve smlouvě, které je tak nudné číst, určují kvalitu produktu. Chceme, abyste pojištění rozuměli a neplatili zbytečně mnoho za nekvalitní produkt.

Penze

Od našich klientů často slýcháváme otázku proč si mají spořit na důchod. Je třeba si uvědomit, že průběžný systém financování důchodů, který je aplikovaný dnes, pravděpodobně nebude fungovat v budoucnu. Z mnoha důvodů. Nízká porodnost, lepší zdravotní péče, vyšší věk pro odchod do důchodu.

Nastává otázka. Ne, jak bude vysoký můj důchod, ale jak bude nízký můj důchod? Proto vám chceme pomoci nedoufat, ale vzít otěže do vlastních rukou a připravit se na důstojné stáří.

Zajištění majetku

Dlouhé roky budujeme majetek, který je nám velmi cenný. Cílem zajištění je, abychom hodnotu majetku chránili v případě škod. Kdybychom neměli kde bydlet v případě živelné události, tak by nás určitě tato situace silně zasáhla. Proto pečlivě zvažujeme, jaké produkty volit, aby naši klienti měli dostatečnou ochranu svých movitých věcí.

Při škodách jsme vám nablízku a staráme se o co nejrychlejší vyřešení pojistných událostí. Dále naše klienty zajímá, pojištění vozidel a odpovědnosti jak z provozu, tak z výkonu zaměstnání. U těchto produktů detailně studujeme pojistné podmínky, které zaručují správnou funkci v případě škod.

Běžný účet

Dnes už máme všichni běžný účet. Někdo je spokojený s nabídkou služeb, ale většina spíše nadává na nesmyslné poplatky. V našem podání bychom vám pomohli najít takový běžný účet, který vám opravdu ulehčí život. Nepřemýšlet z jakého bankomatu vyberete hotovost, nebo jestli musíte splnit nějaký objem transakcí by vám určitě ulehčilo život, co myslíte?

Víme, že většina klientů má účet z minulosti a je pro ně těžké přejít jinam. Proto jsme vám nápomocní se zrušením účtu, ale i adaptací na nové prostředí a převod platebních příkazů.

Děkujeme
za vaší důvěru!

 • J. Jírů
  Dřív jsem měla velice nevýhodný úvěr a pan poradce mi ho refinancoval za výhodnější podmínky. Dnes platím míně a jsem za to velice ráda. Je jednoduché někomu naletět, ale potkat opravdu někoho, kdo vám vše řekne tak jak to je a nesnaží se na Vás mermomocí vydělat, těch je málo. Proto jsem za to velmi vděčná.
  J. Jírů
  České Budějovice
 • J. Kosobud
  Před třemi lety jsme chtěli stavět rodinný dům, ale nevěděli jsme vůbec jak na financování. Jak se žádá, jaké jsou sazby, co je potřeba a podobně. Proto jsme byli moc rádi, že nám s tím někdo pomohl a vyjednal podmínky za nás. Se vším jsme byli seznámeni dopředu. Do banky jsme šli jen na podpis úvěru. Dále jsme s poradcem v pravidelném kontaktu a řešíme další situace. To víte, když už je rodina, tak těch věcí je moc. Toto nám vyhovuje, protože si s tím nemusíme dělat tolik starosti a máme si s kým pohovořit.
  J. Kosobud
  Skalice nad Lužnicí
 • M. Folková
  Poradce se o nás stará už mnoho let a můžu jen chválit. Když nám v bytě praskla voda za vanou, tak jsem byla velice ráda, že jsem měla v zádech někoho, kdo škodu vyřídil vesměs za mě. Teď se stará i o mojí dospělou dceru a jsme obě spokojeni.
  M. Folková
  Tábor
 • P. Molková
  Dnes už bydlíme, ale cesta k vysněnému domu nebyla jednoduchá. Jsme rádi, že jsme mohli spolupracovat právě s poradcem, který nám pomohl a vysvětlil vše potřebné. Bydlí se nám krásně a i bezpečně, protože jsme dobře pojištěni a víme, že kdyby se něco přihodilo, tak můžeme na našeho poradce vždy obrátit. Dnes už nejezdí na formální schůzku, ale spíš na návštěvu.
  P. Molková
  Myslkovice
 • P. Křivánek
  S finančními službami jsem velice spokojený. Vše se nese v přátelském duchu a vím, že mě nikdo do ničeho netlačí. Pokud nastane nějaký dotaz nebo škodná událost. Vím, že dostanu po telefonu potřebnou radu a následný servis při řešení problému.
  P. Křivánek
  Tábor

Zastavte se
na kávu

Nastala ve vašem životě nějaká změna nebo potřebujete poradit s produktem pro vaši lepší budoucnost?