Petr Dvořák

Poradce
Jako finanční poradce se zaměřuji na poskytování špičkového a personalizovaného poradenství, které plně vyhovuje potřebám a cílům mých klientů.
Petr Dvořák

Financím se věnuji od roku 2011

Rád se setkávám s klienty a diskutuji s nimi o jejich budoucnosti. Ukazuji jim, jak se budují aktiva a jak mohou peníze efektivně pracovat pro jejich prospěch. Díky tomu si mohou plnit své sny, ať už jsou blízké nebo zdánlivě vzdálené. Spokojení lidé přispívají k tvorbě spokojené společnosti, a k tomu je nezbytná finanční gramotnost.

Úvěry

Investice

Pojištění

Penze

Zlepšujeme své schopnosti a dovednosti

Díky špičkové analytické podpoře našeho partnera Broker Trust, máme vždy aktuální informace o dění na trhu. Proto vždy můžeme našim klientům nabídnout to nejmodernější řešení jejich problému.

Každý nový člen našeho týmu musí projít dvoukolovým výběrovým řízením a obstát v tříměsíční zkušební lhůtě, kde nabývá teoretické i praktické znalosti oboru. V době tří měsíců se poradce intenzivně připravuje na všechny nutné certifikace u České národní banky, odborné zkoušky od VŠFS a certifikáty od evropské společnosti EFPA.

Moje certifikáty

Úvěry
Investice
Pojištění
Penze

Rychlý
kontakt

Děkuji svým klientům za důvěru!

Myslím, že náš skutečný spokojený život nastal v momentě, kdy nám naše rodinná kamarádka představila p. Dvořáka. Byli jsme ve velmi tíživé finanční situaci a doufat v to, že by nám někdo pomohl, nemělo už význam. Spokojenost byla, když pro nás pan Dvořák našel řešení se správným financováním. Ta úplná pohoda nastala, když rok po té opětovně našel řešení a my si můžeme užívat v naší právě nabyté nemovitosti s vědomím, že je vždy na příjmu a připraven nám pomoci. Jako už je to celé tři roky. Děkujeme Vám za to, že náš sen už není jen snem.
Romana Šimková
S panem Dvořákem jsem před časem řešil hypotéku a vřele doporučuji jeho služby. Velmi oceňuji jeho osobní přístup, rychlost jednání a velkou profesionalitu. Hypotéku jsem řešil poprvé v životě a bez přístupu, zkušeností a pomoci pana Dvořáka bych se hypotéky v takové rychlosti a pohodě určitě nedočkal. Pan Dvořák mě také provedl a velmi mi usnadnil koupi celé nemovitosti, vše mi dopodrobna vysvětloval, což jistě nebylo jeho povinností. Všechny důležité kroky jsem s ním konzultoval a byl se mnou u všech důležitých podpisů, kde mi byl mimo jiné také morální podporou a hlasem rozumu. Takže moc doporučuji a děkuji.
Honza Mach

Byli jste spokojeni s mými službami?

Budu rád, když mě doporučíte svým známým.